Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Sanswiss Top-Line S drzwi przesuwne czteroczęściowe 160cm(157,5-162,5cm), profile srebrny połysk, szkło bezbarwne TLS41605007
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sanswiss Top-Line S drzwi przesuwne czteroczęściowe 160cm(157,5-162,5cm), profile srebrny połysk, szkło bezbarwne TLS41605007, drzwi przesuwne: dwie części stałe, dwie suwane, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, uszczelka magnetyczna, wysokość 2000 mm, zakres regulacji 1575 - 1625 mm, szerokość wejścia 656 mm, szerokość części stałych 412 mm, drzwi przesuwane z systemem podwójnych rolek ułatwiających przesuwanie, w komplecie uszczelka magnetyczna i listwa progowa, sposoby montażu: na brodziku, na posadzce.
Drzwi produkowane na idywidualne zamówienie. Realizacja rozpoczyna się po opłaceniu należności.
Możliwości montażu:
we wnęce

w połączeniu ze ścianką boczną - możliwość tworzenia kabin kwadratowych i prostokątnych

w częściowej wnęce z krótką ścianką boczną

U montaż, z dwoma ściankami bocznymi i dwoma wspornikami - kabina trójścienna

Pasujące ścianki boczne prezentujemy w zakładce produkty powiązane.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| Zakres regulacji | 1575 - 1625 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi przesuwne |
| Szerokość wejścia | 656 mm |
| System wypinania drzwi | Tak |
| Powłoka na szybie | AquaPerle |
| Kolor profili | srebrny połysk |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.