Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Sanswiss Top-Line S kabina półokrągła 100x100cm, promień 550, profil srebrny połysk, szkło bezbarwne TLSR551005007
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sanswiss Top-Line S kabina półokrągła 100x100cm, profil połysk, szkło bezbarwne TLSR551005007, drzwi przesuwne, profil srebrny połysk, wypełnienie ze szła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle. Kabina posiada system podwójnych rolek ułatwiających przesuwanie, ogranicznik przesuwu drzwi, uszczelkę magnetyczną, system wypinania drzwi ułatwiający czyszczenie. Listwa progowa dostępna w standradzie.
Rozmiary:
- wysokość kabiny 2000 mm,
- zakres regulacji "A" 975 - 1000 mm,
- szerokość wejścia 579 mm,
- promień 550 mm,
- szerokość części stałej "B" 458 mm.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina półokrągła |
| Promień | 550 mm |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| Zakres regulacji | 975 - 1000 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi przesuwne |
| Szerokość wejścia | 579 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | AquaPerle |
| Kolor profili | srebrny połysk |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.