Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Amalia drzwi wnękowe przesuwne dwuczęściowe 160cm(155,8-161,4cm), profile złoto szczotkowane, szkło bezbarwne D35S21601307+V2.D35.13
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Drzwi wnękowe przesuwne 160 cm Ronal Amalia – złoto szczotkowane, szkło 8 mm AquaPerle
Nowoczesne drzwi prysznicowe do wnęki – styl i funkcjonalność
Drzwi wnękowe przesuwne Ronal Amalia 160 cm to rozwiązanie premium do nowoczesnych łazienek. Wykończenie w kolorze złoto szczotkowane nadaje elegancji, a minimalistyczna forma doskonale wpisuje się w aktualne trendy aranżacyjne.
System przesuwny – komfort i trwałość
Drzwi wyposażono w zaawansowany system przesuwny oparty na specjalnych rolkach przystosowanych do dużych obciążeń. Zapewnia to płynne, ciche działanie oraz długą żywotność produktu.
Najważniejsze cechy systemu:
- drzwi dwuczęściowe – jedna część stała, jedna przesuwna
- cichy i stabilny mechanizm przesuwny
- łatwe użytkowanie na co dzień
Szkło hartowane 8 mm z powłoką AquaPerle
Wypełnienie drzwi stanowi wysokiej jakości szkło hartowane o grubości 8 mm, które zapewnia bezpieczeństwo i trwałość. Powłoka AquaPerle ogranicza osadzanie się kamienia i ułatwia utrzymanie czystości.
Zalety szkła AquaPerle:
- łatwiejsze czyszczenie
- mniejsze osadzanie się zabrudzeń
- estetyczny wygląd na dłużej
Dane techniczne i wymiary
- szerokość nominalna: 160 cm
- zakres regulacji: 155,8 – 161,4 cm
- wysokość: 2000 mm
- szerokość wejścia: 707 mm
- szerokość części stałej: 808 mm
- zakres regulacji profilu: -42 mm / +14 mm
- szkło: bezbarwne, hartowane 8 mm
- powłoka: AquaPerle
- profil: złoto szczotkowane
- montaż: uniwersalny (lewy/prawy)
- kod produktu: D35S21601307 + V2.D35.13
Montaż – elastyczne możliwości instalacji
Drzwi Ronal Amalia można zamontować:
- na brodziku
- bezpośrednio na posadzce
Uniwersalność montażu
Strona montażu (lewa lub prawa) ustalana jest podczas instalacji, co zwiększa elastyczność dopasowania do przestrzeni łazienki.
Kompletny zestaw
W zestawie znajduje się profil magnetyczny do wnęki V2.D35.13, zapewniający szczelność i komfort użytkowania.
Gwarancja i jakość marki Ronal
Produkt objęty jest dodatkową gwarancją producenta, co potwierdza wysoką jakość wykonania oraz trwałość konstrukcji.
Dlaczego warto wybrać drzwi Ronal Amalia?
- elegancki design premium
- solidne wykonanie
- komfort użytkowania
- łatwe utrzymanie w czystości
- renomowany producent
Ronal Amalia D35S21605007+V2.D35.50

System jezdny
System jezdny drzwi oparty jest o zestaw dwóch podwójnych rolek przystosowanych do przenoszenia dużych obciążeń. Rolki przesuwają się po zintegrowanej prowadnicy.

Stabilizator
Zintegrowany z poprzeczką stabilizującą element prowadzący, gwarantuje stabilne i pewne prowadzenie drzwi przesuwnych.

Profil domykający
Profil magnetyczny V2.D35.50
Sanswiss Amalia D35S21605007+V2.D35.50 wskazówki montażowe

Profil przyścienny przy drzwiach
Maksymalne odchylenie ściany od pionu nie może przekraczać 10 mm

Zestaw montażowy do wnęki
Zestaw posiada regulację do 5 mm.

Prowadnica
Profil 80042. Do prawidłowego montażu drzwi na brodziku, jego rant musi mieć szerokość co najmniej 27 mm.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| Zakres regulacji | -42 mm; +14 mm |
| Zakres regulacji | 1558 - 1614 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi przesuwne |
| Szerokość wejścia | 707 mm |
| System jezdny dolny | dwie podwójne wzmocninie rolki |
| System wypinania drzwi | Tak |
| Powłoka na szybie | AquaPerle |
| Kolor profili | srebrny połysk |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | uniwersalna: lewa i prawa |
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Sposób otwierania | drzwi przesuwne |
| Rozmiar | 1600 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Kolor profili | złoty szczotkowany |
| Rodzaj wypełnienia | szkło hartowane |
| Wzór wypełnienia | bezbarwne |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Powłoka na szkle | tak |
| Rozmiar rzeczywisty | 1558 - 1614 mm |
| Zakres regulacji | -42 mm; +14 mm |
| Szerokość wejścia | 707 mm |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| System jezdny dolny | dwie podwójne wzmocnione rolki |
| Montaż na brodziku | tak |
| Montaż na posadzce | tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.